Professional Whitetail Shoulder Mount

Best of Category—Bill Ward

1 Blue-Bill Ward

2 Red-Rich Doran

2 Red-Toby Betzer

2-Red-Randy Osman

3-Yellow-Jason Martin

3-Yellow-Jeffrey Butler

3-Yellow-Nate Heindel

3-Yellow-Clair Weaver

3-Yellow-Lane Sutherly

3-Yellow-David Berk

Misc. Professional Game Head

2-Red-Barry Shertzer (Elk)

2-Red-Toby Betzer (Boar)

2-Red-Ryan Osborne (Corsican Ram)

2-Red-John Gehres (Bear)

Professional Reptile

2-Red-Bob Evans (Eastern Diamondback)

Professional Turkey

1-Blue-Jim Keller (Merriam’s Turkey) BOC

2-Red-Chris Hertz (Merriam’s Turkey)

3-Yellow-Jason Martin (Eastern Turkey)

3-Yellow-Clair Weaver (Eastern Turkey)

Professional Habitat

1-Blue-Howard Butler

1-Blue-Marty Homan

1-Blue-Ryan Osbourne

1-Blue-Clair Weaver

2-Red-Jeffrey Butler

2-Red-Todd Erb

2-Red-Andy Peters

2-Red-John Gehres

3-Yellow-Andy Peters

3-Yellow-Clair Weaver

Professional Upland Bird

2-Red-Bill Fetterholf (Woodcock)

3-Yellow-Ryan Osbourne (Crow)

3-Yellow-John Gehres (Pheasant)

Professional Reproduction Fish

3-Yellow-Andy Peters (yellow Perch)

3-Yellow-Andy Peters (Blue Gill)

Professional Skin Mount Fish

2-Red-Toby Betzer (Brook Trout)

2-Red-Bertam Bealer (Tiger Trout)

2-Red-Toby Betzer (Rainbow Trout)

Professional Small Mammal

1-Blue-Chris Horne (Bobcat) BOC

1-Blue-Bridgett Ward (Red Fox)

2-Red-Howard Butler (Bobcat)

2-Red-Jason Martin (Skunk)

2-Red-Sheldon Danley (Coyote)

2-Red-Dan Swanson (Raccoon)

2-Red-Donnie Hornbaker (Woodchuck)

3-Yellow-Robert Horner (Porcupine)

Professional Large Lifesize Mammal

1-Blue-Bridgett Ward (Black Bear) BOC

2-Red-Sheldon Danley (Black Bear)

Professional Waterfowl

1-Blue-Chris Horne (Mandrin) BOC

1-Blue-Bob Houser (Green Wing Teal)

1-Blue-Chris Hertz (Golden Eye)

2-Red-Bob Evans (Mallard Hen)

2-Red-Bob Evans (Woodduck)

2-Red-Brandon Harmon (Surf Scoter)

2-Red-Brandon Harmon (Surf Scoter)

2-Red-Bill Fetterholf (Woodduck)

2-Red-Marty Homan (Snow Goose)

3-Yellow-Bertram Bealer (Hooded Merganser)

3-Yellow-Nelson Weiler (Green Wing Teal)

3-Yellow-Richard Nagle (Mallard)

3-Yellow-John Gehres (Surf Scoter)

3-Yellow-Andy Peters (Bufflehead)

Master’s Game Heads

2nd—Red—Chris Horne (Boar)

Jr. Amateur Whitetail

2-Red-Zach Evans

Amateur Whitetail

2-Red-Greg Carter

3-Yellow-Todd Erb

Amateur Fish

3-Yellow-Jeff Beshore (Striper)

Master’s Waterfowl

Best of Category—Dave Houser

1st-Blue-Dave Houser (Woodduck)

1st-Blue-Dave Houser (Barrow’s Goldeneye)

Amateur Mammal

1-Blue-Cody Ort (Red Fox) BOC

2-Red-Raymond Baumgardner (Raccoon)

2-Red-Brett Auxt (Fox Squirrel)

2-Red-Brandon Harmon (Coyote)

2-Red-Raymond Baumgardner (Black Bear)

3-Yellow-Brett Auxt (Porcupine)